Yağışlı Havalarda Bisiklete Binerken Artık İçiniz Rahat Olabilir

...

yagmurkoruyucu1

“Yazın bisiklete binmeyi seviyorum ama kışın çok ıslanıyorum, yağmurun yağması önemli değil ama tekerlekten sırtıma çok su sıçrıyor” sorununa kesin çözümü Plume şirketi ürettiği kolay açılıp kapanabilen çamurluk ile getirmiş.

yagmurkoruyucu2

Sadece yağışlı havalarda değil yağışsız günlerde de su birikintilerinden geçmek artık problem değil. Kullanımı çok kolay olan bu çamurluk içe doğru yuvarlanarak katlanıyor ve bu sayede çok da fazla yer kaplamıyor. Bisikletimizin görüntüsünü de çok fazla bozmuyor.

yagmurkoruyucu3

Selemizi tamamen çıkarttıktan sonra altında kolayca takılabilen portatif çamurluk ihtiyaç halinde çok hızlı bir şekilde açılıyor. Açık durumdayken de kapanması sadece biz istediğimiz zaman yapılıyor. Basit bir şekilde ve çok kısa bir sürede kapanabiliyor.

...

yagmurkoruyucu4

yagmurkoruyucu5

yagmurkoruyucu6

yagmurkoruyucu7

yagmurkoruyucu8

Bu başarılı tasarımın kullanımı ve tanıtımı için bir de video bulunuyor…

...

Yazar: Deniz Akgül

"Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz... Biraz da dinlenelim ve eğlenelim" temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum... Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz...

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir