Mutfak Üzeri Yatak Odası Tasarımları

...

mutfakyerkazan1

Evimizde illa mutfak ayrı bir oda yatak odası ayrı bir oda olacak diye bir kuralın olmadığını ispatlayan bu görseller, bu tarz bir ev düşünenlere güzel fikirler verecektir. Özellikle evinde yer kazanmak isteyenlerin genelde düşündükleri bir düzen olan mutfak üzeri yatak odası kurulumu her zaman da yararlı olamıyor. Bunun için elbette uygun bir evimiz olması gerekli.

mutfakyerkazan4

Görüntüsü çok çekici olan bu tasarımın artıları olduğu kadar eksileri de mevcut. Mesela yemek kokularının yattığımız yatağa sinmesi pek iyi bir durum olmayacaktır. Bu yüzden mutfakta bulunana havalandırma sistemlerinin çok iyi olması gerekiyor. Ayrıca yatak odasına çıkan merdivenin mutfak girişini kapatmaması da önemli bir detay.

mutfakyerkazan5

Genel olarak yatak odalarında bir pencere olmasına dikkat edilir. Bu tarz evlerde de yatak odasında küçük de olsa bir pencere olması güzel olacaktır. Penceresiz tasarımlar da mevcut elbette ancak bu tercihimizi kitaplık veya başka dekorlar için de kullanabiliriz.

mutfakyerkazan2

mutfakyerkazan3

mutfakyerkazan6

...

mutfakyerkazan7

mutfakyerkazan8

mutfakyerkazan9

mutfakyerkazan10

mutfakyerkazan11

mutfakyerkazan12

mutfakyerkazan13

mutfakyerkazan14

 

...

Yazar: Deniz Akgül

"Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz... Biraz da dinlenelim ve eğlenelim" temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum... Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz...

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir