Hafta Sonu İçin Harika Bir Göl Evi

...

6x7_603-09B.tif

Bu hafta sonu göl kenarındaki evimize gidip biraz keyif yapmak fena olmaz. Hele bir de havalar da güzelse evden direk göle atlar bol bol yüzeriz. Daha sonra da teknemizi alır biraz gezer ve temiz havanın keyfini çıkarırız.

6x7_603-11D.tif

İşte bu hayali gerçek yapan bir ev. Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas eyaletindeki Austin kentine konuk olduğumuz bu eve harika bir yazlık diyebiliriz. Gölün tam kenarına yapılmış evin alt kısmında ise bir adet tekne park edilebiliyor.

91967_002.tif

...

Çok fazla iç dekorasyonunun önemli olmadığı evimizin en güzel özelliği elbette bulunduğu yer. Dış tasarımı ise oldukça başarılı. İçeride küçük bir mutfak ve tuvalet ile salon gayet yeterli. Bir köprüden geçerek ulaştığımız evimiz gölün tam kenarında olunca ulaşım da bu şekilde oluyor.

goldebirev4

Tamamen ahşap dış cephe ve girişi kadar bize eşlik eden beyaz duvarlar da birbiriyle çok uyumlu.

6x7_603-11C.tif

Bize de artık evin ön camından göle atlamak kalıyor…

91967_S-08.tif

...

Yazar: Deniz Akgül

"Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz... Biraz da dinlenelim ve eğlenelim" temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum... Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz...

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir