Geniş Yaşam Alanı Olan Su Geçirmez Ağaç Çadır

agaccadir1

Yaklaşık üç yıllık bir çalışmanın sonucunda ağaç çadırları luminair şirketi imzası ile yakınımızdaki ormanlarda yerini alıyor. Dış bölümü 100% su geçirmez koyun yününden yapılan çadır tüm yıl kullanımı için çok uygun bulunmuş. Zeytin yeşili ve kırmızı renkleri olabilen ve iki yetişkinin rahatça yaşayabileceği bu başarılı ürünün içerisinde ısınmak ve yemek yapmak için bir de bio-fuel ile çalışan soba bulunuyor.

Girişine bir merdiven ile ulaşılan çadırın iki de küçük cam bölümü bulunuyor. Camların altlarına ise yataklar monte edilmiş. Kapı ise yukarıya doğru kıvrılıp toplanarak açılıyor. Çadırın iskeleti ve taban kısmı ise tamamen sağlam ahşap malzemeden yapılmış. Kamp yapmayı sevenlerin ilgi ile karşılaması beklenen çadır hakkındaki bilgileri web sitesinden takip edebiliriz.

agaccadir2

agaccadir3

agaccadir4

agaccadir5

agaccadir6

agaccadir7

agaccadir8

agaccadir9

agaccadir10

agaccadir11

agaccadir12

agaccadir13

agaccadir14

Yazar: Deniz Akgül

"Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz... Biraz da dinlenelim ve eğlenelim" temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum... Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz...

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir