Dünyanın İlk Mermer Defter ve iPhone Kabı

mermerdefter1

Dünyada ilk defa moda ve aksesuar alanında mermer kullanımını Mikol gerçekleştiriyor. Defter ve iphone ile yola çıkan şirket daha sonra tablet ve dizüstü bilgisayar kapaklarında da mermer ürünlerinin satışını yapmakta.

Bu ilginç ürünlerin fiyatları Mikol’ün online satış sayfasında görülebilir. Normal standartlarda diyebileceğimiz fiyatlar, ametist taşından yapılan modeller hariç çok yüksek görünmüyor. Elbette diğer kaplardan biraz pahalı ancak görünümleri gerçektende çok başarılı.

Çok fazla moda olması beklenmeyen bu üründe siyah ve beyaz renkler ağırlıklı olarak kullanılmış. Herkesin kullandığını kullanmayı sevmeyenlere için düşünülmüş eşsiz bir tasarım olarak adlandırılabilir.

mermerdefter2

mermerdefter3

mermerdefter4

mermerdefter5

mermerdefter6mermerdefter7

Yazar: Deniz Akgül

"Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz... Biraz da dinlenelim ve eğlenelim" temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum... Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz...

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir