Banyoda Yer Kazanmak İçin İlham Verici Birkaç Fikir

...

banyodayer1

Banyonuzun tasarımından memnun değilseniz işte size bir kaç ilham verici fikir. Banyomuz küçük veya sıkışık olabilir ancak her tür duruma karşı alınabilecek bazı önlemler vardır. Bunlardan bazılarını uygulamak zor olsa da bu yazıda sizin için uygulanması daha kolayları seçmeye çalıştık.

banyodayer2

Banyo küvetinizi ve lavabonuzu da bu tasarım fikirleri arasında aktif olarak kullanabilirsiniz. Özellikle banyo küveti pasif bir alan olduğu için kenarlarından açılan kapaklar çok yardımcı ve yer kazandırıcı bir değişim olabilir.

banyodayer3

...

Lavabonun alt kısmını ise illa kapatmaya gerek yoktur aslında. Bu kapatmanın amacı boruların görünmemesidir. Borularda küçük bir değişiklik ile bu bölgeye eşya koymak için tasarımlar yapılabilir. Bu bölgenin her zaman çok yer kazandırmayacağı düşünülse de tam tersine, çok yer kazandırmasının yanı sıra çok da kullanışlı bir alan oluşturulabilir.

banyodayer4 banyodayer5 banyodayer6

...

Yazar: Deniz Akgül

"Bütün gün çalışıyoruz, yoruluyoruz... Biraz da dinlenelim ve eğlenelim" temalı yazılar oluşturma gibi bir hobisi olan, yazıları yazarken keyif alan, farklifarkli.com sitesini online bir dergi olarak herkese sunmak isteyen bir vatandaş olarak biliniyorum... Herkesin bir hobisi var, benimki de blog yazmak da diyebiliriz...

Bu Yazıyı Paylaş

Bir Yorum Gönder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir